Psorilax – dlaczego warto za to zaoszczędzić. Naprawdę.

Nie kupować

Już jesteśmy przyzwyczajeni do wielu rzeczy, takich jak nagrywania, holowniki i oszustwa. Ale jeśli chodzi o Psorilax i jego "siostry" i "braci", wszystko jest naprawdę starane, aby przynieść podejrzane maści do mężczyzny lub kobiety.

Strony internetowe, które kilka dni wcześniej reklamowały inny krem - w tym przypadku Psoridex - mają teraz równie wątpliwą reklamę maści zwanej Psorilax. Mówi się typową opowieść o cierpieniu. Cytaty to rzekomi lekarze i profesorowie, tym razem z niemieckich szpitali uniwersyteckich. Reklamowany krem jest rozprowadzany w tym samym stylu co Psoridex i wszystkie pozostałe kremy.

Większość entuzjastycznych komentarzy w artykule pochodzi od kobiet. Po stronie zamówień, po stronie zamówienia, nakłania się do zakupu, wraz z tekstem referencyjnym i bardzo wysokim popytem. Fotografię entuzjastycznego lekarza można kupić w portalu fotograficznym. Cena łuszczycy jest obniżona do prawie połowy (i nadal dość wysoka - 49 euro). Kupować można tylko podając imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Składniki: wyciąg z owsa, kwas mlekowy, olej migdałowy, mocznik, palmitynian izopropylowy i "składniki antyseptyczne" - nic, co sprawiłoby, że śmietana byłaby wyjątkowa. Ujmijmy to w ten sposób: z pewnością istnieje równoważny krem z niepozornych źródeł.

Teraz jesteśmy bardzo ciekawi, jakie kombinacje podpieracze mogą znaleźć w słowie Psori___.

źródła obrazu

Nie ma jeszcze żadnych ocen.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są symbolem *.

Twoja recenzja *document. getElementById ("comment"). setAttribute ("id","e751c1f5d151646a5c767a767a739b75b7529da"); dokument. getElementById ("eecd1a3d92"). setAttribute ("id","comment"). setAttribute ("id","comment");

Imię i nazwisko * * *

Poczta elektroniczna * *

Psorilax

Zamów dzisiaj i otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

50% Tylko dziś!

Be the first to comment on "Psorilax – dlaczego warto za to zaoszczędzić. Naprawdę."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*