Szybkie i wydajne odpryskiwacze.

Kofeina zwiększa metabolizm podstawowy o 3 do 11%, co pomaga spalić tłuszcz. Pracują one zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zwiększając metabolizm i redukując akumulację tłuszczu w komórkach. Nie przegap posiłków (zwłaszcza śniadanie i/lub obiad). Codziennie zażywać tabletki Perfect Slim wyszczuplające 20-30 minut przed śniadaniem. Zanim jednak spieszyć się myśleć o pastylki utrata masy ciała, należy wiedzieć, że nie uratuje cię od robienia tego, co trzeba, aby schudnąć. W przeciwieństwie do innych pigułek antykoncepcyjnych, Yasmin zawiera rodzaj progestyny zwanej drospirenone, substancja działająca jak diuretyk, przeciwdziałając w ten sposób zatrzymywaniu płynów. Ekstremalne zabiegi chirurgiczne lub konwencjonalne metody odchudzania, takie jak bieganie, chodzenie itp. Jeśli potrzebujesz pchnąć do utraty wagi powinien wybrać Thermofem, nie ma nic bardziej skuteczne. Food and Drug Administration (FDA), ale tylko do stosowania jako lek na cukrzycę, a nie dla utraty wagi. Z tego powodu jest skuteczny do stosowania w dietach niskokalorycznych, niedotlenienia lub niskokalorycznych, ponieważ, jak wspomniano powyżej, stymuluje uczucie sytości.

W klinice powiedzieli mi, że powinienem przestać przyjmować te tabletki i przepisali kilka kropli na detoksykację mojego ciała. Innym problemem z odchudzaniem tabletek jest to, że nie działają one tak samo dla wszystkich! Poza tym, eko smukłe opinie pomagają również w organicznym wspomaganiu funkcji substancji trawiennych i wspomagających układ krążenia. Dlatego jest to bardzo ważny czynnik, który należy rozważyć przed zakupem jakichkolwiek pigułek utrata masy ciała. Najpopularniejszymi suplementami diety pod tym względem są witaminy, minerały i zioła, które występują w różnych postaciach. obsesja na punkcie fizycznego piękna dochodzi do takiego stopnia, że telewizor nieustannie bombardowuje widzów reklamami pasywnych urządzeń gimnastycznych, cudownymi pigułkami odchudzającymi i aerobiku, zajęciami fitness czy jogi. Czy mogę wziąć tabletki? Jednak pomimo obiecujących stwierdzeń nie ma istotnych dowodów na poparcie jego skuteczności. Oznacza to, że po utracie wagi nie musisz się martwić o odwracanie skutków tych kapsułek, ponieważ są one całkowicie naturalne.

Wszystko to może być kluczem do sukcesu sprzedaży na całym świecie. Możesz znaleźć medyczne napary, które pomogą Ci zachować zdrowie, a także możesz schudnąć w zdrowy sposób przy pomocy roślin leczniczych takich jak koński ogon, szałwia lub inne infuzje odchudzające. Jak już powiedzieliśmy, spożywanie żywności o wysokiej zawartości tłuszczu może powodować skutki uboczne, takie jak stołki oleiste i inne. Chociaż lekarze i politycy z różnych krajów oklaskiwali madrycki środek, na początku inne konkursy "fashionistowskie" niechętnie go naśladowały. Twoją obawą musi być to, że do pewnego stopnia Twoje dziecko może zostać dotknięte chemikaliami, które zawierają te leki. Karczoch, którego naukowa nazwa to Cynara scolymus, jest rośliną uprawianą w umiarkowanym klimacie. Reguluje produkcję żółci: Dzięki cyniarynie karczoch jest bardzo korzystny dla wątroby i jej funkcji, ponieważ chroni ten narząd. Jeśli jesteś w dobrej formie fizycznej, w tym przypadku możesz przyjmować tabletki Lida daidaihua Original tabletki dłużej niż miesiąc na jedną kapsułkę, ale nie dłużej niż dwa miesiące z rzędu.

Czy tabletki antykoncepcyjne są niebezpieczne? Te pytania dotyczące utrata masy ciała tabletki są zadawane przez wielu ludzi i wiele z nich nie znaleźć właściwej odpowiedzi, więc nie dostają się do schudnąć w odpowiedni sposób. Czy tabletki Alli są dla mnie? Nasi konsekwentni klienci wiedzą, że kupowanie tanich tabletek wyszczuplających w naszej aptece jest bardzo korzystne i wygodne. Jeśli używasz tabletki, które tłumią apetyt, może to zmniejszyć apetyt wraz z metabolizmem. Eksperci kładą nacisk na ryzyko związane z tymi lekami, ponieważ są one często fałszowane i toksyczne. Porady na odchudzanie po ciąży. Ponadto, acai jest również wysoka w witaminy złożone B, które pomagają metabolizować żywność, a wysoka zawartość składników mineralnych, że wielu z nas brakuje. Liczą, że kupujesz chleb od szofera. Magiczne kolczyki tracące na wadze: Twierdzą też, że sterują one głodem poprzez stymulowanie różnych punktów akupunkturowych.

Ustawa o lekach stanowi, że każdy produkt, który nie jest sprzedawany w aptekach i nie jest zarejestrowany w systemie opieki zdrowotnej, nie jest legalny. Kolejnym składnikiem Apidexiny jest Cissus Quadrangularis, który jest rośliną wieloletnią

Wzmacniacze męskie Xtraze Zredukuj rozmiar męski Odpowiedź

Xtrasize - Mężczyzna czasownik jedzenie jest bardzo poważny temat, dla wielu mężczyzn jest to frustrujące. Wiedzą, że istnieje problem i słyszą obietnice poprawy i rozszerzenia, które dają im nadzieję.

chociaż przy tak wielu fantastycznych twierdzeniach, trudno jest wiedzieć, w co wierzyć. Jeśli reklama telewizyjna i dziesiątki stron internetowych, aby uwierzyć w odpowiedzi, po prostu pozbyć się pigułki. Wystarczy umieścić kilka z ich specjalnie wymieszane (Xtrasize) pigułki i będziesz dobrze pójść.

Skutki uboczne i wady przyjmowania tabletek (Xtrasize) wymagałyby całego artykułu. rozumieją wyłącznie męskie tabletki wspomagające, dalekie od sprawdzonej metody. Składniki zawarte w tych pigułkach stawiają je w dowolnym miejscu na spektrum całkowicie nieskutecznych do niebezpieczeństwa.

Nie wspominając, pigułki nie dadzą Ci długotrwałych rezultatów. Wszystko, czego doświadczasz, będzie tylko tymczasowe, a następnie będziesz miał skutki gonienia pigułki, dopóki nie będziesz w stanie tylko dostać erekcji i uzyskać właściwy przepływ krwi. Nikt nie chce być niewolnikiem tabletek.

Jest to metoda, która została przebadana i sprawdzona w badaniach klinicznych (Xtrasize). Nie ma magii, nie ma tylko pragnienia - to tylko pociąga za sobą. Zanim jednak do tego dojdziemy, ważne jest, aby sporządzić spis powodów, dla których mogą pojawić się problemy z osiągnięciem i utrzymaniem silnej erekcji.

Mówiąc w skrócie, są to największe problemy, jeśli chodzi o erekcje.

Rozciąganie Penisa.

Jest to bardzo starożytna technika, korzenie sięgające wieków wstecz. Na szczęście jednak nauka doprowadziła nas do tego, że możemy osiągnąć te wyniki za pomocą bezpiecznego i sprawdzonego urządzenia.

Przenoszony jako urządzenie trakcyjne, należy umieścić stałe napięcie światła na prąciu. Powoduje to mikropęknięcia, które organizm reaguje na wzrost nowych komórek. Jest bezbolesna i naturalna; jest podobna do procesu, kiedy faktycznie dojrzewa się w okresie dojrzewania. Czyniąc to (Xtrasize), zgodnie z przepisami, i przez właściwy okres czasu, będzie prostować penisa i zwiększyć przepływ krwi przez zwiększenie twojej tkanki erekcji.

Co najważniejsze, będziesz w stanie zredukować stres, który był Twoim największym wrogiem w walce. Sprawdzona metoda, która jest bezpieczna, bezbolesna i skuteczna; zobaczysz wyniki, które uspokoją Twój umysł (Xtrasize).

Przegląd XtraSize – to co (którego (PROBABLY) nie wiesz!

Teraz, gdy jest dostępny w It alia, staramy się przeanalizować, czy XtraSize działa, jakie są jego skutki uboczne i gdzie go kupić na BEST CENA!

Kiedy Twoja dziewczyna jest głodna i chce, aby zabrała ją na obiad, czy myślisz, że woli małą kolację lub dużą kolację? Szanse są większe i lepsze.

A kiedy chcesz, abyśmy coś kupili, czy uważasz, że wolisz 2 sukienki lub 6? Także w tym przypadku szanse są większe i lepsze.

Analogia ta obowiązuje również wtedy, gdy jest ona "w nastroju" czegoś więcej niż tylko pocałunkiem w parku.

Posiadanie większych atrybutów, aby móc zadowolić partnera było ogromnym problemem dla mężczyzn przez lata, zwłaszcza, że nie było pewnego sposobu, aby go osiągnąć bez narażania zdrowia.

Ale czasy się zmieniły i jeśli szukasz wzrostu bez ryzyka, to nie można przegapić tego przeglądu XtraSize, ponieważ teraz zamierzam powiedzieć ci odpowiedź, której szukasz tutaj tak długo.

Kliknij tutaj <<<< Aby odwiedzić oficjalną stronę XtraSize Page

(Jako oferta specjalna: Najniższa cena dostępna online!

.

XtraSize jest zaskakującą formułą bez recepty, która jest bezpiecznym i łatwym sposobem na zwiększenie rozmiaru Twojego członka. Jest to całkowicie naturalny suplement dla dorosłych samców, który powiększa rozmiar o 7cm lub 30% więcej niż oryginalny obwód.

Zwiększa i rozszerza długość I obwód, aby stworzyć większą zdolność seksualną i zwiększyć pożądanie seksualne.

Wreszcie dystrybuowany w naszym kraju, ten produkt jest zatwierdzony przez Dr Aaron Gale i jego użytkownicy nie muszą zmieniać stylu życia, aby ten wzmacniacz był skuteczny!

Dodatek ten jest produkowany przez firmę "Heal Wheel Laboratories" i działa w taki sam sposób jak wiele innych męskich polepszaczy: poprzez zwiększenie przepływu krwi do ciała jaskiniowego w twoim członku.

Setki mężczyzn zgłosiło się na ochotnika do badania próbnego (przed oferowaniem produktu do sprzedaży publicznej) w Wyższym Instytucie Zdrowia, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo tego dodatku.

Przez 4 miesiące przyjmowano jedną tabletkę dziennie, a z każdym pojedynczym badanym tematem uzyskano pozytywne wyniki.

Badacze odnotowali średni wzrost długości o ponad 1 cm i zaskakujący 5% wzrost obwodu AL miesiąc.

Uczestnicy zgłosili zerowe efekty uboczne, a wszyscy, którzy zgłosili się na ochotnika zauważyli wzrost erekcji i potężniejszych orgazmów.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, XtraSize działa poprzez zwiększenie przepływu krwi do członka poprzez zwiększenie jej rozmiaru do 7 cm! Jak jednak? Dokładna nauka dokładnie to przeanalizowała:

Wewnątrz elementu konstrukcyjnego znajdują się trzy różne komory, w których znajdują się tkanki erekcji, z czego dwie jaskiniowe i jedna zwana ciałem gąbczastym.

Gąbczasty organizm znajduje się u dołu twojego członka, jest mniejszy i odpowiada za oddawanie moczu i ejakulację.

Ci, którzy nas interesują, zwłoki jaskiniowe, są na górze i są większe.

Komory te wypełniają się krwią, kiedy człowiek budzi się i trwa aż do momentu osiągnięcia maksymalnej erekcji. Dodatek XtraSize powoduje ekspansję tkanek w twoim członie, pozwalając większej ilości krwi dostać się do tych komór i tworząc większą i sztywniejszą erekcję.

Chcesz wiedzieć, jak to zrobić? Kroki są proste:

Zasadniczo wystarczy tylko jedna kapsułka rano (po śniadaniu). Pierwszym znakiem świadczącym o tym, że preparat działa, będzie częstsze erekcje, które trwają dłużej i mają większą odporność, efekty, które pojawią się w ciągu dwóch tygodni od pierwszej tabletki.

Należy zabiegać, aby stale wydłużyć okres użytkowania produktu, dodając więcej niż 1 cm na jego długość w ciągu około miesiąca i do 7 cm po sześciu miesiącach użytkowania.

Oczywiście, można oczekiwać zwiększenia długości i obwodu swojego członka na koniec dnia, co jest wielkim zasobem dla każdego człowieka. Przyczynienie przyjemności partnerowi nigdy nie było łatwiejsze!

Prawdziwą korzyścią będzie jednak wzrost poczucia własnej wartości. Większość mężczyzn, którzy korzystają z tego produktu czuje się jak gdyby nie mają członka wystarczająco duży, aby zadowolić partnera, więc możliwość zamiatania, że czucie z pigułki jest zaskakujące wynik dla każdego faceta.

Nawet jeśli korzyści nie zatrzymają się tutaj. Tutaj znajdziesz więcej informacji:

Kliknij tutaj <<<< Aby odwiedzić oficjalną stronę XtraSize Page

(Jako oferta specjalna: Najniższa cena dostępna online!

.

Największą różnicą między tym a innymi produktami męskimi ulepszającymi we Włoszech jest mankan

Usuwanie tatuażu

Tatuaż to sposób na wyrażenie swojej oryginalności, indywidualności, często kryje się za nim jakaś historia, wielokrotnie też przeżycie ciężkich chwil. Część osób decyduje się na tatuaż po to, żeby upamiętnić wydarzenie lub osobę, która wywarła na nich duży wpływ, albo którą po prostu kochali. Twarze ludzi, którzy już odeszli z naszego życia lub pyszczki ukochanych zwierząt to częste motywy tatuażów. Inna grupa woli wytatuować sobie po prostu jakiś obrazek, który jest dla nich ciekawy lub ładny. Nikt przecież nie wymaga, żeby tatuaż miał jakieś znaczenie czy wiązał się z czymś osobistym. Wielokrotnie widziałam tatuaże, które przedstawiały nic nieznaczące wzory, jednak były na swój sposób wyjątkowe i podkreślały indywidualność danej osoby. Nie zawsze jednak decyzja o zrobieniu sobie tatuażu jest przemyślana i podjęta dopiero po rozważeniu różnych argumentów. Bardzo młodzi ludzie (czasami jeszcze nawet niepełnoletni) potrafią zdecydować się na tatuaż pod wpływem impulsu i kierując się jedynie chęcią zaimponowania rówieśnikom. Zdarza się także, że zakochani w jakiejś dziewczynie młodzi mężczyźni tatuują sobie jej imię… To bardzo ryzykowne.

Nawet wśród gwiazd Hollywood znane są takie historie, kiedy mężczyzna po rozstaniu z wydawałoby się miłością swojego życia musi kombinować, co zrobić z pamiątką po tej kobiecie – z tatuażem przedstawiającym jej twarz bądź z wyrytym na ramieniu jej imieniem w sercu. Można co prawda „przemalować” taki tatuaż, jednak tylko niektóre nadają się do tego. Czasem jedynym wyjściem jest usunięcie go. Robi się to za pomocą lasera, a najmniejsze tatuaże to koszt przynajmniej 200 zł, gorzej jeśli są duże, bo za taki można zapłacić nawet ponad tysiąc złotych. Najczęściej usuwanie tatuażu rozkłada się na kilka zabiegów w oddaleniu nawet paru tygodni, gdyż barwnik, na który zadziała laser podczas jednej sesji, będzie potem stopniowo sam znikał. Najłatwiej jest usunąć tatuaż czarny, jeśli ktoś zdecydował się na niestandardowy jasny tatuaż, na przykład w kolorach żółtych, może okazać się, że jest on niemożliwy do usunięcia i wtedy można go tylko przykryć innym tatuażem.

Standardowo pierwsza wizyta to konsultacja. Tatuaż zostanie wtedy obejrzany przez fachowe oko tatuażysty, który oceni szanse na jego usunięcie, a następnie przeprowadzi próbę laserową, aby zobaczyć jak nasza skóra reaguje na laser. Pojedynczy zabieg usuwania tatuażu trwa stosunkowo krótko, bo średnio do kilkunastu minut w przypadku niedużych tatuaży. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i uszkodzona (zostanie nałożony opatrunek), a fragment ciała w obrębie tatuażu spuchnięty. Jednak ból nie jest duży. Również sam zabieg nie jest wyjątkowo bolesny, odczucia porównuje się do niezbyt silnego strzelania gumką recepturką. Umiejętnie przeprowadzone zabiegi usuwania tatuażu nie zostawiają blizn, jednak zdarzają się przypadki powikłań. Najczęściej jednak blizny powstają u osób po prostu mających skłonności do nieprawidłowego gojenia się skóry, czyli tak zwanego bliznowacenia. Na pewno warto przemyśleć dobrze decyzję zrobienia tatuażu, bo szkoda pieniędzy i możliwości powikłań w przypadku późniejszej decyzji o pozbyciu się rysunku na ciele.

Ćwiczenia stabilizacyjne, które łatwo można wykonać w domu.

Ćwiczenia stabilizacyjne są uzupełnieniem codziennego treningu, zabezpieczają przed urazami, są to ćwiczenia siłowe, które wymuszają stabilizację ciała. Wykorzystywane są w każdej dziedzinie sportowej i wzmacniają mięśnie głębokie naszego ciała. Podczas takich ćwiczeń używamy mięśni o których często zapominamy, i które podczas normalnego uprawiania sportu ciężko poczuć. Polegają one głównie na wytrzymaniu pewnego czasu w odpowiedniej pozycji, oraz stabilnym powrocie do pozycji wyjściowej.

Silne „centrum”, nasz korpus (core) dają nam szansę na sukces, jest to swego rodzaju fundament naszego ciała. Słabe mięśnie korpusu mogą prowadzić do nieefektywnego wykonywania innych ćwiczeń, wad postawy i w konsekwencji urazów lub kontuzji. Są to proste ćwiczenia polegające na napinaniu mięśni w sposób izometryczny z jak najmniejszymi ruchami miednicy oraz kręgosłupa, dzięki temu wzmacniamy i chronimy kręgosłup oraz kompleks lędźwiowo-miednoczo-biodrowy.

Dodatkowo ćwiczenia stabilizacyjne są lepszą formą w przypadku bólu pleców, ponieważ niwelują źródło bólu a nie tylko objawy.

Angażowane są dwie partie mięśni o których często nawet nie mamy pojęcia: globalne oraz lokalne.

Mięśnie globalne to:

 • prosty brzucha,
 • skośny zewnętrzny oraz skośny wewnętrzny brzucha,
 • czworoboczny lędźwi,
 • najdłuższy grzbietu,
 • biodrowo-żebrowy

Mięśnie lokalne:

 • Poprzeczny brzucha
 • Wielodzielny
 • Międzypoprzeczne
 • Międzykolcowe

Pamiętajcie aby dokładnie wykonywać wszystkie ćwiczenia, powoli oraz odpowiednio długo.

Co nam dają ćwiczenia stabilizacyjne?

 • Poprawę koordynacji ciała
 • Poprawiają siłę i efektywność mięśni
 • Stabilizują nasze „centrum”
 • Zmieszają wydatek energetyczny podczas ćwiczeń oraz powodują wzrost wydajności pracy
 • Jest to najlepsza prewencja przed urazami

Pamiętajcie o krótkiej rozgrzewce ramion, barków, pleców i mięśni brzucha przed ćwiczeniami!

1. Napinanie mięśni miednicy – nie napinając mięśni brzucha staramy się wyczuć i napiąć mięśnie miednicy, podczas tego ćwiczenia biodra zawijamy lekko do góry i staramy się aby nasz pępek przesunął się minimalnie w dół, w kierunku nóg. Poproście kogoś aby Was obserwował, sprawdzając czy wykonujemy ćwiczenie poprawnie. Kolejno mając napięte mięśnie miednicy nadal spokojnie oddychamy przy rozluźnionym mięśniu prostym brzucha. O napinaniu mięśni miednicy pamiętamy podczas wykonywania kolejnych ćwiczeń.

2. Przy napiętych mięśniach miednicy lekko podnosimy biodra do góry, nie za wysoko, cały czas oddychając, nogi zgięte, stopy oparte o podłogę, ręce wzdłuż ciała. Przytrzymujemy kilkanaście sekund i opuszczamy.

3. Przy napiętych mięśniach miednicy, jedną nogę odrywamy od ziemi i powoli przyciągamy do siebie, kolejno ją prostując. Nogę opuszczamy i powtarzamy na drugą stronę.

4. Kładziemy się przodem, dłonie układamy w taki sposób aby kciuki znajdowały się przy górnej części uszu, ręce blisko ciała. Kolana opieramy o ziemię i na przedramionach podnosimy tułów. Ciało tworzy prostą linię. Ważne, aby nie zadzierać głowy, nie podwijać jej pod siebie, nie wyginać pleców ani lędźwi w łuk. Utrzymujemy taką pozycję przez kilkanaście sekund i powoli wracamy do pozycji wyjściowej. Powtarzamy kilka razy.

5. Pozycja deski, w podporze na przedramionach, ciało tworzy prostą linię, po kolei unosimy lewą nogę i trzymamy nad ziemią przez kilkanaście sekund (nie za wysoko). Opuszczamy ją i ćwiczenie powtarzamy na drugą nogę. Przy tym ćwiczeniu pamiętamy aby kręgosłup i miednica pozostawały w pozycji wyjściowej, nie wyginamy i przechylamy ich na boki. Staramy się nimi nie skręcać. Zwracamy uwagę aby również ręce były równo obciążone, jeżeli dzieje się inaczej, staramy się obciążenie wyrównać.

6. Pozycja deski, w podporze na przedramionach – unosimy przed siebie jedną rękę, ciało tworzy jedną linię, pamiętamy o równomiernym obciążeniu całego ciała. Zmieniamy rękę i powtarzamy.

7. Pozycja deski, w podporze na przedramionach unosimy jednocześnie rękę i przeciwną nogę, pamiętamy o tym, aby jak najmniej skręcać biodrami i kręgosłupem. Trzymamy i zmieniamy stronę.

8. Klęk podparty na rękach, powtarzamy kolejno unoszenia nóg, rąk, następnie ręki z przeciwną nogą, ćwiczenia powtarzamy na obie strony.

9. Klęk podparty na rękach, ćwiczenie bardzo trudne, staramy się ponieść rękę i nogę znajdujące się po tej samej stronie ciała, staramy się jak najmniej przekręcać biodra i kręgosłup.

10. Pozycja deski na wyprostowanych rękach, powtarzamy naprzemienne unoszenia nóg i rąk pamiętając o prawidłowej postawie ciała.

11. Pozycja deski, w podporze na przedramionach, powoli unosimy i opuszczamy barki, tym samym ćwicząc obręcz barkową.

12. Pozycja deski, w podporze na wyprostowanych rękach również podnosimy i opuszczamy barki nie uginając rąk w stawach łokciowych.

13. Podpierając się bokiem na przedramieniu unosimy biodro tak, aby ciało tworzyło linię prostą. Zwracamy uwagę aby przedramię znajdowało się pod barkiem.

14. Podpierając się bokiem na przedramieniu, po uniesieniu biodra podnosimy nogę do góry, cały czas zachowując odpowiednią postawę ciała.

Powodzenia!

Matka Nastolatka

Coconut Crazy

Druga młodość to jej dewiza na całe życie po 40′. Wykarmiła troje bachorów, chodziła codziennie rano po bułki, cierpiała usiłując wytłumaczyć dzieciom, że Tatuś już się nimi nie interesuje, to teraz nadszedł czas na nią. Drodzy Państwo, powitajmy Matkę Nastolatkę.

Życie po 40′
Każdemu z nas może się wydawać, że nie jest łatwo założyć rodzinę i utrzymać ją. Ale kiedy to już się uda, każdy człowiek zasługuje wtedy na odpoczynek. Tylko jak definiować słowo odpoczynek?

Wieczne odpoczywanie? Nie dla Przebojowców.

Wiedli prym na prywatkach, byli zawsze pierwsi w kolejce po najlepsze. Skoro kiedyś to potrafili, czemu by nie spróbować od nowa?

Zamiast Liceum- Sanatoria, zamiast pięknej 20-latki-wypolerowana i wygładzona botoksem 40-stka, zamiast prywatki- dancing, zamiast młodzieńczej seksualności- wiagra. Smutne? To codzienność Przebojowców. I bynajmniej nie szara.

Bo coś mi się od życia należy
Dzieci już głodne nie płaczą, pieluch wymieniać nie trzeba, więc Przebojowy 40-latek może „ruszać w tany”. Gdzie? Miejsc jest wiele: dancingi czy fajfy w Uzdrowiskowych miejscowościach, potańcówki na plaży przy Abbie czy Pappa Dance. Można poznać wielu ciekawych ludzi w tym samym wieku, ba! można się nawet zakochać! Kiedy już „Serduszko zapuka w rytmie cha cha”, punkt 21.30 „przemyca” się partnera/partnerkę do hotelowego pokoju, jeszcze tylko regularny telefon do męża/małżonki, że wszystko dobrze, pogoda słoneczna, widoki urocze i już można wprowadzić w czyn nauki Kamasutry, kupionej na przydrożnym stoisku Taniej Książki.

Pierwsze razy? Nadal przede mną!
W szkole zawsze świadectwo z paskiem, ukończone studia z wyróżnieniem, a seks? Pierwszy dopiero po ślubie. Dzisiaj, kiedy wspomina czasy swojej młodości, Przebojowa 40′ zastanawia się, dlaczego nie zrobiła tak wielu rzeczy. Dlaczego np. nie przejechała się „ścigaczem”, nie skoczyła na bungee, nie latała na paralotni czy nie kochała się w windzie. Pozostaje tylko żal za utraconym? Nic z tych rzeczy! Przecież mamy przed sobą przedstawicielkę Drugiej Młodości!

„Mamo, nie uważasz, że jesteś już na to za stara?”
Największą urazą są dzieci. Bo nie rozumieją, bo nie potrafią cieszyć się szczęściem swoich zwariowanych rodziców, bo interesuje ich, co mówią o nich w szkole/ na ulicy/ w sklepie. Pewnie by chciały, żeby siedziały w domu i robiły na drutach. Albo ułożyły swoje jeszcze nie spróchniałe ciało przed telewizorem i zastygły z pilotem w ręku na wieki. Niedoczekanie!
Kolczyk w pępku? Czemu nie!
Dla Przebojowców po 40′ często nie istnieje słowo umiar. Jeśli już się rozkręcą, nie panują nad tym, co robią. Często po prostu dlatego, że nagle „mogą” zrobić wszystko! Na wszystko przecież już mają czas, na wszystko ich stać ( a jak nie to dzieci dołożą, przecież na pewno cieszą się ze szczęścia swoich rodziców!), na wszystko mają siłę i energię. Pytanie nasuwa się tylko jedno… Na jak długo i jakim kosztem.

M.M.

Nicorix – tabletki na rzucenie palenia

Jak rzucić palenie z Nicorix? Palenie tytoniu jest obecnie największym problemem zdrowotnym w Polsce i na świecie. Stanowi zagrożenie dla wszystkich osób – palących, biernych palaczy, a nawet dla nienarodzonych dzieci. Wszystko to, dlatego, że wyroby tytoniowe są, jako jedyne na świecie dopuszczone do sprzedaży, pomimo że są produktem rakotwórczym i mocno uzależniającym. Przedsiębiorstwa tytoniowe przez wiele lat zatajały ten według nich „drobny szczegół”.  Doprowadziło to do sytuacji, że przez wiele lat do dnia dzisiejszego, gdy już wszyscy wiedzą o złowrogim działaniu tytoniu, wiele osób, które zachorowały na nowotwór, wywalczyły wielomilionowe odszkodowania od producentów wyrobów tytoniowych. Ta sytuacja w żaden sposób nie powstrzymuje dalszej produkcji, tego tak silnie trującego środka, jakim są papierosy, ponieważ dochody ze sprzedaży papierosów są liczone w miliardach dolarów, a lobby tytoniowe jest bardzo silnie zakorzenione na rynku. Obecnie na walkę z producentami papierosów, jak i na kampanie promujące zdrowy tryb życia, tj. bez obecności papierosów, np. „Rzuć palenie razem z nami” wydawanych jest, wiele milionów dolarów. Aktualnie, każda paczka wyrobu tytoniowego musi mieć informację, iż jest produktem szkodliwym dla zdrowia. Zostały wprowadzone zakazy palenia papierosów w miejscach publicznych i coraz więcej ludzi niepalących nie życzy sobie, aby ktoś w ich obecności palił.  Świadomość ludzi na świecie na temat szkodliwości wyrobów tytoniowych jest coraz większa. Zaczynamy zdawać sobie sprawę z ryzyka, jakie podejmujemy, paląc papierosy – zachorowanie na raka płuc. Niebezpieczeństwo osoby palącej jest o 99% większe niż u osoby niepalącej, gdyż rak płuc występuje praktycznie tylko u palaczy. Rak to jednak nie wszystko. Wchłanianie dymu tytoniowego może prowadzić do bardzo wielu chorób i dotyczy to również biernych palaczy.

Co grozi palaczowi?

•    Nowotwory trzustki •    Mniejsza potencja seksualna i płodność •    Zawały serca •    Nowotwory krtani •    Udary mózgu •    Choroby dróg oddechowych i wiele innych. Palenie papierosów prowadzi nie tylko do chorób, ale wpływa również na wygląd zewnętrzny. Palenie oddziałuje, na jakość naszych włosów, paznokci i dłoni – często są pożółkłe, skóra szybciej się starzeje, a palacza można wyczuć z daleka, jest cały przesiąknięty dymem papierosowym. Nie zapomnijmy, że papierosy również dużo kosztują nie tylko zdrowia, ale i pieniędzy, które „puszczamy z dymem”. Jest jednak nadzieja, gdyż jeszcze nie tak dawno była moda na palenie papierosów – szacuje się, że w latach 90 paliło ok. 15 mln Polaków. Aktualnie na szczęście palenie jest coraz mniej modne i osób niepalących ciągle przybywa. Jeżeli i ty chcesz dołączyć do osób, które pokonały nałóg nikotynowy, a tutaj wygrywa, każdy, kto rzuci palenie, wybierz tabletki Nicorix. Nicorix jest to preparat, który definitywnie, bez powrotu likwiduje głód tytoniowy. Kilkaset osób już go wypróbowało i są bardzo zadowoleni. „Paliłem przez 30 lat. Wszystko zaczęło się w szkole, jak to zwykle bywa, kolega poczęstował jednym papierosem, później drugim. Po jakimś czasie już sam kupowałem kolejne paczki papierosów. Początek palenia mogę uznać za fajny, ale z czasem coraz bardziej podupadałem na zdrowiu. Poczułem, że słabnę fizycznie, tracę oddech, coraz częściej dusił mnie kaszel. Żona prosiła, abym rzucił to świństwo, ale nie miałem tyle silnej woli, bo jednak 30 lat palenia to jest ogrom czasu. Żona jednak nie dawała za wygraną i zakupiła mi na urodziny Nicorix. Zażywałem 2 tabletki dziennie i po 2 tygodniach stosowania chęć sięgnięcia po papierosa zniknęła. Teraz czuję się żwawszy i oddycham pełną piersią. Polecam wszystkim rzucającym palenie” Jan z Krakowa, 48 lat.

Składniki Nicorix

Nicorix jest taki rewelacyjny dzięki swoim unikatowym składnikom: korzeń Kudzu, zielona herbata i Guarana. 1.    Korzeń Kudzu – posiada odczyn zasadowy, dzięki czemu wspomaga trawienie, ponadto reguluje apetyt oraz posiada dobry wpływ na układ nerwowy. Korzeń Kudzu wspiera walkę z nałogiem tytoniowym, gdyż łagodzi stres związany z „rzuceniem palenia”. 2.    Zielona herbata – dzięki swoim właściwościom zwiększa odporność organizmu, która na wskutek nałogu tytoniowego została obniżona. Ponadto palacze dzięki piciu dużej ilości zielonej herbaty mogą odczuwać mniejszy pociąg do nikotyny. Naukowcy dowiedli, że zielona herbata dzięki właściwościom L-teaniny oraz kofeiny, jest idealną alternatywą dla papierosów, gdyż fizycznie palacz dostaje to, czego oczekuje od papierosów. 3.    Guarana – nasiona owoców guarany składają się z guaraniny oraz kofeiny. Tworzą one unikatową kompozycję, która stymuluje układ nerwowy, wpływa na koncentrację, lepsze zapamiętywanie oraz polepsza nastrój. Ponadto guarana wywołuje efekt termogeniczny, a co za tym idzie, zwiększa przemianę materii, dzięki czemu rzucając nałóg nikotynowy, nie grozi nam przybranie na wadze. Te trzy naturalne składniki złączone w jeden produkt posiadają działanie kompleksowe. Dlatego Nixorix jest idealnym sposobem na uzależnienie od nikotyny!